ANAHTAR TESLİMİ

Yeni hizmete girecek otelinizin ve revizyona girecek tesisinizin tüm elektronik sistemlerini anahtar teslimi yapabilir veya tekliflendirebiliriz.

Bir otel odasına girerken kartlı kilit sisteminden, enerji tasarruf cihazına, touch panel aydınlatma sistemine, hotel doorbell sistemine, oda otomasyonuna TV’lere, medya hublara, saatli radyolar ve Dock.Stationlara, Otel tipi kasalardan, minibara, otel tipi föne kadar tüm oda içi malzemeler ve otel genelinde bulunan TV yayın sistemi, kablolu, kablosuz internet sistemi, genel seslendirme sistemi, yangın ve kamera sistemi, telefon sistemi, data sistemi, toplantı odası sistemlerine kadar tüm elektronik kalemlerinizi imalatçısı veya Türkiye distribütörü olduğumuz firmamız ürünleri ile kurulumlarını yapıp eğitimlerini vererek ve projelendirerek teslim edebiliriz. Şimdi sizin için Sıfır Temas bir otel yapabiliriz.Bir otel projesinde elektronik sistemler için ortalama 100 firma ile görüşüp bunların içerisinden 10-15 adet firma ile çalışılmaktadır, biz bunu tek firmaya düşürüp hem zamandan hemde maliyetlerden sizi kurtarabiliriz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Locca firması olarak 19 yıllık otel sektörü deneyimimizi sizinle paylaşıyoruz, elektronik konusunda deneyimli mühendis ekibimizle, otelinizde kurulucak tüm elektronik sistemlerin danışmanlık hizmetlerini verebilir, projelerinizi takip edebilir sizin adınıza projenizi taşeron firmadan teslim alabiliriz.

Deneyimli ekibimiz yenilikleri takip edip sektördeki her türlü gelişmeyi, misafirlerin ihtiyaç duyduğu sistemleri, otel sektöründeki yeni trendleri size iletecek ve uygun olan sistemleri seçmenize ve uygulamanıza yardımcı olacaktır. Doğru malzeme seçimi ve nerede nasıl uygulanması gerektiği hem zaman hemde mali açıdan önemlidir, zamanında ve uygun maliyetlerde, doğru ve yerinde ürün ve firma seçimi için bizimle temasa geçin, sizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi verebiliriz.

SİZE ÖZEL

Size özel ürünler tasarlayıp, Firmanıza özgü ürünler imal ediyoruz.

Bünyemizde bulunan hemen hemen her ürünü sizin için geliştirebilir, firmanıza veya markanıza özgü renkleri, şekilleri ve logoları kullanabiliriz. Marka bütünlüğünüzü bozmadan otelinizde veya işyerinizdeki tüm ekipmanlar, Kilitlerden, Kasalara, speaker’lara, TV’lere, Minibar’lara kadar göz önünde olan tüm cihazlar sizin markanızda, logonuzda veya renklerinizde olabilir. Kişiye veya firmaya özel tasarımlarınız ve fikirleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

SERVİS / DESTEK

Uygulamadaki tüm ürünlerimiz minimum 2 yıl garanti altındadır ( ürün tipine göre garanti süreleri değişiklik göstermektedir) bu garanti süresi içerisinde oluşabilecek sorun ve arızalar için 24 saat hizmet veren ekibimizle temasa geçebilir, yenilenen ekipleriniz için eğitim desteği isteyebilirsiniz.

Sevis ve destek için bize 24 saat :+90530.156 1199 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.