Hotel Doorbell (DND/MUR Sistemi

Touch Panel Hotel Doorbell sistemi oda içi ve oda dışı olmak üzere iki parçadan oluşur ve sisteme zil bağlanır. DND tuşuna basıldığında dış ünitede rahatsız etmeyiniz ışığı yanar ve zil aktif halden pasif hale geçer. Temizlik tuşuna basıldığında ise dış ünitede temizlik ışığı yanar. Kolay kullanım ve istikrarlı DND/MUR özelliği sayesinde otelinize konfor katar.

Şimdi Oda numarası veya Otel logosu eklenebilen standart çerçeveli veya daha rahat görülebilen büyük çerçeveler ile daha yenilikçi daha şık, eklenip çıkartılabilen özellikleri ile daha flexible ve otel standartlarınıza daha uyumlu ( gazete, kuru temizleme, ütü hizmeti isteme, vs.) özelliklere sahip.

Hotel Doorbell sistemi sizi sürekli yinelenen kağıt masrafından kurtarır, DND kartlarından yaşanan sorunları ve yanlış anlamaları ortadan kaldırır. Temizlik isteme özelliğini kullandığınızda hergün oda temizleme ve tekstil değiştirme işlemi yapmazsınız ve bu sayede hem insan gücünden hemde temizlik malzemelerinden tasarruf eder, Doorbell sistemine yaptığınız yatırımı kısa sürede geri kazanabilirsiniz.

Mili amper çeken smd Led’leri sayesinde enerji tasarrufu sağlamasının yanında rakiplerinde kullanılan 220V ile yanan ampüllerden veya 12V LED’ lerden daha istikrarlı, daha güvenli ve ısınmama özelliği sayesinde kasada deforme yapmayan, yanmayan, erimeyen, bozulmayan, uzun ömürlü tek Doorbell (DND) sistemi. 

Süper lüks görünüm, yangına dayanıklı malzeme, parlak ve trendi renklerdeki panel, gün ışığında ve gece çok dikkat çekici led aydınlatma. Asil renklerdeki çerçeveler sayesinde otelinize kalite katar.