Otel Kilidi Hakkındaki Tüm
                                   düşünceleriniz değişecek

Otel Kilit Sistemleri

Profesyonel bir şirket otel kilidi tasarımları ve uygulaması hakkındaki tüm düşüncelerinizi değiştirebilirmi?
Sınırsız seçenek sunabilirmi?
En yeni teknolojileri sağlayabilirmi?
Eksiksiz, sorunsuz çalışan sistemler geliştirebilirmi?
Gelişen teknolojide nekadar uzman olabilir?
Peki ya uygun fiyat?

Tüm sorularınızın cevapları ve daha fazlası için Sayfayı incelemeye devam edin!!!!

Untitled-3

Her Oda için Mobil App ve Kartsız Smart Saver

Uzun zamandır kullandığımız online sistemlerimiz sayesinde otel oda kapıları Akıllı telefonlar ile çok daha kolay açılabiliyor.
Misafirlerinizin akıllı telefonlarına oteliniz için tasarladığımız
application’ı yükletmeniz ve misafirlerinize check-in yapmanız yeterli. Vereceğiniz kolay kodlar sayesinde misafirleriniz dilerse odalarını akıllı telefonlarından açabilirler. Sorunsuz çalışan application her tip akıllı telefona uygundur, otel içerisinde wi-fi internet olmada çalışır. Kart kullanılmayan durumlarda smart saver sayesinde akıllı enerji tasarrufu yapabilirsiniz.Wi-fi sayesinde kapılarınızı online ve yönetilebilir hale getirebilirsiniz,üstelik hali hazırda kullandığınız her marka kilit sistemlerinide
değiştirmeden online hale getirebilirsiniz.Dilerseniz sistemi genişletip tüm oda içini aydınlatmalardan, servislere,
klima sisteminden, Do not disturb sistemine kadar online hale getirebilir, misafirlerinize akıllı telefon veya tabletlerden kullandırabilir, dilediğiniz yerden oda durumlarını gözlemleyip, yönetebilirsiniz. Daha geniş bilgi ve demo için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Tipi Kilit Modelleri

Yazılım Özellikleri

Genel Özellikleri:
Tarafımızdan önerilen uygun pc üzerine kurulur, SQL Server desteği sayesinde hem data yedekleme işinizi kolaylaşır hemde oda sayısı çok otellerde çoklu pc kullanımı sağlar ve check-in lerinizi rahatlatır.

Esnek ve kolay kullanımlı programımız sayesinde misafir girişleriniz daha hızlı ve sorunsuzdur, Türkçe ve ingilizce dil seçimi standart gelir diğer dil destekleri ise istendiğinde eklenebilir.

Kullanım kolaylığı sağlayan menüsü sayesinde işleriniz hafifler, değişebilen iconlar, menü seçenekleri, menü büyüklük ölçüleri bunlardan bazılarıdır.

Kolay raporlama sayesinde misafir raporları, kart raporları alabilirsiniz, kendi içerisinde bölümlendirilebilir; otelde kalan misafir raporu, oda değişitren misafir raporu, kalma süresini uzatan misafir raporu, ek oda kartı isteyen misafir raporu, vs. gibi.

Sınırsız kullanıcı tanımlanabilir ve bu sayede kart yazan resepsiyonistlerin takibi kolaylaşır, istediğiniz hesaba ne kart yazdırabileceğiniz ve program dahilinde hangi özellikleri kullanabileceği sınırlandırılabilir, bu sayede bir çok denetleme ve kontrol sisteminizi kolaylaştırısınız. 

Kilitlere çeşitli kartlar uygulayabilme imkanı (Master, Temizlik, Teknik, Kat, Area,Emergengy, Vs.), Oda içerden kilitli olsa dahi Emergengy kart ile acil durum açılışı, Oda kartlarını sınırlama (Çıkış gün ve saati), Tüm otel programları ile uyumluluk. Kart üzerine çoklu oda veya alan girişi tanımlayabilme, çalışanlara günlük saatlik yetkilendirme.

Online Mod Özellikleri : 
Kilitlerden tek tuşla anlık bilgi toplama, konuk kalır gün veya saatini uzaktan uzatma, kilitlerin pil durumlarını görüntüleme, kilitlere merkezden bilgi gönderme, güncelleme, uzaktan kapı açabilme, sadece ufak birkaç özellik…

Daha Çok Yenilik ve Özellik…

Asansör Modülü

Tek modül üzerinde 16 kat kontrolü ve şık tasarımlı kart okuyucu standard olarak gelir, Çoklu tanımlama yapmak mümkündür, otel müşterisi sadece izin verilen oda katlarına erişim için kart kullanır, bu sayede otel misafiri olmayan ziyaretcileriniz oda katlarına erişim sağlayamaz. Yada misafirlerinizi direkt kaldığı oda katına yönlendirebilirsiniz, Konuk kartını okuttuğunda asansör ilgili katı otomatik olarak tuşlar. Çok yakında online sistem için mobil App kullanımlı asansör modülleri hizmete girecektir.

Access Modülü

Butik otellerde  ana giriş kapılarına, büyük tesislerde ara geçiş alanlarına, depolara, toplantı odalarına, ofis girişlerine, otopark girişine, SPA, Fitness alanlarına girişlerde kullanılır. Şık tasarımlı kart okuyucu ile kapılarınızı güvenle yetkilendirebilirsiniz. Otel konuklarına ilgili alanlara saat veya gün kısıtlamalı veya serbest giriş izni tanımlayabilirsiniz, bu tanımlama konuk oda kartı üzerine yapılabilir ek bir kart vermenize veya başka bir sistem kullanmanıza gerek kalmaz. Otel içinde personel kartlarına tanımlama yapılabilir ofis depo gibi alanların giriş çıkışlarını saat ve gün olarak yetkilendirebilirsiniz, bu sayede yetkisiz personel alana giremez veya yetkilendirdiğiniz personel sadece ilgili saatlerde bu alana giriş yapabilirler.

Self Check-in Kiosk

Self Check-in Kiosk 4 yıl önce personelsiz oteller için tasarladığımız bir üründü, şimdi online veya offline sistemlere entegre olarak çalışarak otellere ekstra rahatlık ve resepsiyona özgürlük katıyor. Üzerinde bulunan pasaport, kimlik tarayıcı, Pos cihazı modülü, oda kartı modülü, QR kod okuyucu ve termal yazıcısı geniş çaplı uygulama ve kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Otel kilit yazılımı ile entegre çalışır, booking entegredir, Kilit yazılımı sayesinde PMS entegredir. Self chek-in kiosk sayesinde konuklarınız rezervasyonlu olarak otelinize geldiğinde göndereceğiniz kod sayesinde işlemlerini kolayca kendileri tamamlayıp oda kartlarını kiosk’dan alabilirler. Rezervasyonsuz müşteriler ise; otel girişinde tüm seçenekleri kolayca inceleyip ödemesini yapıp odasına geçiş yapabilir. Şimdi Body temp screen sayesinde Covid-19 güvenlik uygulamalarına tam uyumlu.

Mifare Tip Otel Kilidi Özellikleri

-15 ile 80 derece sıcaklıkta çalışma.
Neme karşı koruma.
Dış etkilere karşı kauçuk conta koruması. (bazı modellerde)
Dolu bir alkalin pil ile 10.000 kapı açma garantisi.
Son 800 giriş hafızası.
Kapı açık sesli ve ışıklı uyarı.
Düşük pil seviyesi sesli ve ışıklı uyarı.
Düşük pil uyarısı ile 400 defa kapı açma garantisi.
3 adet mekanik anahtar, Veya Tüm otele tek anahtar.
Kolay montaj ve bakım, Kolay pil değişimi.
Sağ/Sol İç ve dış açılan kapılara uyumluluk.
26mm’ den 60mm kapı kalınlığına kadar montaj.
65 ve 86mm Seren derinliği.
Kırılmalara karşı boşta duran kol.
Amerikan kapılara kolay montaj uygulama.

Kilit Göbek Özellikleri

65-86mm Göbek derinliği.
Kilitleme sensörü. / Kapı açık sensörü.
Orjinal Japon Mabuchi motor.
Paslanmaz çelik gövde ve ayna.
Döküm malzemeden dil ve barel mekanizması.
ANSI Tasarım sayesinde kesin kapanma ve güvenlik.
1.000.000 defa çalışma garantisi.
Özel tasarım yay sistemi sayesinde rahat kapanma.
Güvenlik detayları sayesinde otel dışında bir çok alanda
kullanma imkanı sunar.
ANSI, EURO ve Sürgü kapılar için özel tasarım Kilit göbekleri, pil yuvası üzerinde olan ve olmayan ve kullanım tipine göre çeşitli silindirler ile çalışmaktayız.

Kilit PCB (Elektronik Devre) Özellikleri

Entegre Philips Eeprom.
Neme karşı korumalı.
(Buzzer) ses verebilme.
Harici anten girişi.
Harici LED girişi.
4,8V çalışma.
Toplam 4 Adet alkalin pil (AA veya AAA)
Asansörlerde kullanabilme.
Son 800 giriş bilgisi tutma.
Wi-Fi Online çalışabilme.
Her marka kilide uyumluluk.
Her göbek tipine uyumluluk.

Sıfır Temas Otel Sistemlerimiz Şimdi Daha Esnek…..

Sıfır Temas Otel Sistemlerimizi inceleyebilir, projeleriniz için uygun olan ekipmanlar ile bu yeni döneme daha hızlı adapte olabilirsiniz. Otellerinizin takibini uzaktan yapabilir, tüm sağlık önlemlerini ilk girişten çıkışa kadar otomatik olarak kontrol edebilirsiniz.

Şimdi Offline ve Online ürün seçenekleriyle daha kolay kullanımlı ve daha uygun fiyatlı….