Otel Oda Otomasyonu

 

Otel oda otomasyonu; Bir diğer adı ile müşteri takip sistemi. Yeni ürünlerimiz ile Hotel Doorbell sistemini bir ileriki safhaya taşıdık, artık misafirlerinize daha iyi hizmet verebilecek odanın durumunu ve misafirlerinizin istekleri resepsiyondan takip edebileceksiniz. Tamamı touch panel ünitelerden oluşan setler ile misafir odada bilgisi başta olmak üzere, resepsiyondan izleyebileceğiniz tüm durumlar şunlar;

Müşteri odada, DND Butonuna basıldı, Oda temizliği isteniyor, SOS Butonuna basıldı, Oda servisi isteniyor, Check Out yapılacak, kuru temizleme veya ütü hizmeti isteniyor, oda sıcaklık durumu, misafirin istediği sıcaklık, havalandırma açık kapalı. Eğer bağlantı verilirse; Pencere veya balkon kapısı açık kapalı, room safe durumu, oda kapısı durumu.

Tüm bunları data altyapısı sayesinde resepsiyondan veya local bir PC'den kontrol ve takip edebilirsiniz.Ayrıca tüm bunlara oda içerisindeki aydınlatma gruplarını da ilave edebilir tam bir oda otomasyonuna çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Otel Oda Otomasyonu Bağlantı Özellikleri
 
 
 
 
 
 
X100 Host Control

2 adet Dimmer girişi
16 Adet 10A Aydınlatma girişi
8 Adet servis istasyonu girişi (DND, Make Up, Service,Vs.)
5 Adet 5A klima ve havalandırma girişi
6 Adet haberleşme portu (RS485+Ethernet)
Energy Saver Girişi (2x32A+2 kuru kontak)
480x400x100mm Merkezi ünite boyutu
host kontrol
Otel Oda Otomasyonu Bağlantı Parçaları
Doorbell Dış Ünite
Doorbell İç Ünite
Doorbell Zil Ünitesi
Enerji Tasarruf Cihazı
Dimmer Ünitesi
Aydınlatma Ünitesi
Klima Kontrol Ünitesi
SOS Butonu
Program Görseli